Kontakty

Aktualności

III KOLEJKA 2014/2015

• autor: Zaleew10, 2014-09-14 20:36

W końcu możemy cieszyć się ze zwycięstwa! Pierwsze 3 pkt w sezonie zdobyliśmy po wygranej z Pogromem Aniołowo-drużyną, która tzw. nam nie leży. Początek meczu bez większych emocji, gra toczyła się raczej w środku pola z kilkoma akcjami podbramkowymi. Dopiero 31 minuta przyniosła zmianę wyniku w tym meczu. Adam Pogoda podał do Bartosza Sienkiewicza, ten zachował się doskonale w polu karnym i po minięciu obrońcy umieścił piłkę w krótkim rogu bramki Pogromu. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani z nadziejami podwyższenia wyniku. Na zmianę rezultatu nie trzeba było długo czekać, bo już w 48 min. podwyższyliśmy na 2-0. Autorem bramki był Michał Ziłotin, który precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego z odległości 20 m pokonał bramkarza gości. Po strzeleniu tego gola uspokoiliśmy grę rozgrywając piłkę w środku pola bądź na własnej połowie. Wynik spotkania ustaliliśmy w 60 min., kiedy to Damian Burchardt doskonałym podaniem w tzw. uliczkę wypuścił Kamila Zalewskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza pokonuje go precyzyjnym strzałem po ziemi i umieszcza piłkę w siatce. W tym spotkaniu byliśmy świadkami jeszcze jednego gola autorstwa Darka Grudzińskiego lecz jak się okazało i tu sędzia miał rację, popularny "Dziadzia" po otrzymaniu piłki znajdował się na pozycji spalonej. Nie zmienia to faktu, że świetnie zachował się w polu karnym i strzelił pięknego gola.

Panowie podsumowując zagraliśmy całkiem fajne spotkanie i przede wszystkim na 0 z tyłu. Duża w tym zasługa Jakuba Krejmera, który popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Coraz mniej dyskusji w naszym zespole i od razu widać efekty.

Dziękujemy kibicom, którzy jak zwykle nie zawiedli i dopingiem pomagali nam przez całe 90 minut.

Drużynie Pogromu Aniołowo dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach obecnego sezonu.